top of page
PngItem_1762298.png
image0_edited.png

Aktivní, střelená, ale skvělá. Člověk se s ní nenudí a snadno si ji zamiluje, jak jsem se o tom mohl přesvědčit sám. Od prváku jsme spolu byli, než se to kvůli mně celé sesypalo. Jsme ale dobrými kamarády a pomůže mi vždy, když něco podělám. Stejně jako se tu snažím pro ni být i já. Rád s ní trávím čas, zejména při venčení Danteho. 

GABRIELLE F.

MIA T.

Tichá a nenápadná, alespoň taková bývala. Teď mi přijde, že je někdy slyšet a vidět až moc. A bohužel ve špatném slova smyslu. Naše přátelství má velký skoky mezi dobrým a zlým a protože to nedělalo dobrotu, radši se jí teď vyhýbám.

original-8_edited_edited.png

První dny co jsem ji poznal byla na ránu, pak se to uklidnilo a doteď je to tak půl napůl. Mám ji rád, ale někdy mi leze krkem. To bude asi vzájemný. Umí být pěkně otravná, ale i naopak. Jen ji člověk musí poznat, jinak se tváří jako pěkná mrcha, která se za sebou moc neohlíží. 

dbm1pgf-11e1027d-428e-4bbe-8204-85003b19f425.png

SKYLAR MAYA L.

pngwing.com (1).png

Ten úsměv. Ten úsměv, který poprvé věnovala jen mně, mě ujistil o tom, jak moc velkou slabost pro ni mám. A jak moc malou ji má ona pro mě. To mi ale nebrání, abych na ni pořád nemyslel, abych s ní nechtěl trávit každou sekundu a abych ji nechtěl mít jen pro sebe. Asi se oficiálně stala mojí první vážnou platonickou láskou a zároveň moc dobrou kamarádkou, pro kterou má smysl tu být, ať už je zrovna vysmátá nebo ne.

Z platonické lásky se pomalu stává láska opravdová, protože se mezi námi vztah od posledně posunul. A asi to tak mělo být, připadá mi totiž, jako bychom se znali odjakživa, jako bychom vždycky věděli, co si máme říct, i když to neřekneme nahlas a jako bychom k sobě patřili. Ať chceme nebo ne, něco nás k sobě přitahuje a je to cítit čím dál více. A já věřím, že to není náhoda. Můžeme si vzájemně pomoci, aby nám bylo oběma dobře.

 

Dobře vedle sebe a hlavně dobře spolu. 

TIERNEY F.

original (1)_edited_edited.png

Aisha je ten typ člověka, co vám narovinu řekne, že jste úplně blbý a ještě vám jednu flákne. Udělá to ale s takovou grácií, že se za to na ni ani nemůžete zlobit. Aktuálně se jí už moc nesvěřuju, ale dřív to byla právě ona, která se mi vždycky za moje nový drama vysmála.

Aisha_edited_edited.png

AISHA TARA F.

Vlastně ani nevím, co k ní napsat. Spíš se nebavíme, než bavíme (teda tak to bylo dřív a tak je to sem tam i teď), ale i tak jsem jí vděčný za jakoukoliv pomoc, kterou mi v posledních dnech dodala. Ať to byly bylinky, večerní pokec nebo jiný trable. 

original_edited_edited.png

AMALIA G.

bottom of page